JEŠTĚ MÁŠ ŠANCI TO STIHNOUT!
Připojit se na výcvik můžeš do:

Naplň se mužskou energií, objev svou sílu a prohlub svou polaritu

Intenzivní průlomový víkend pro všechny muže,
kteří chtějí naplno rozvinout své mužské stránky,
osvobodit se od stresu a pocítit novou sílu a energii.

Tento kurz je určen pro muže, kteří mají chuť růst a nebojí  se objevit v sobě sílu opravdového muže.

Projdi si galerii z výcviku Mužské Energie a nasaj autentickou atmosféru!

Co říkají muži, kteří to zažili na vlastní kůži?

Aktivuj svůj opravdový mužský potenciál:

Tento víkend mi dal určitě spoustu sebepoznání a spoustu nových zkušeností. Určitě jsem rád, že jsem dokázal prolomit svoji komfortní zónu a dělat věci, které jsem si dřív nedokázal představit.

Zdeněk Lefner
Zdeněk Lefner
 • Posilni své tělo a nabij se mocnou mužskou energií

  Speciálními technikami zvýšíš úroveň své životní energie a z té se pak odrazíme do navýšení tzv. mužské Jangové energie. Začneš se okamžitě cítit mnohem silnější, až nebudeš chápat, jak je to možné. Jsou to silné zážitky, nelze popsat slovy.

 • Objev TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ MYSLI a jejich esence!

  Budeme probírat témata vztahy, ženy a sex. Uslyšíš několik různých pohledů na to, jak být zároveň šťastným a vyrovnaným a zároveň jak přitáhnout tu svou ideální partnerku, pokud ji ještě nemáš.

 • Vyčištění vztahu s matkou a přepnutí do mužské síly

  Ať už jsi měl svou matku rád nebo ne, většina mužů má od ní v moderní společnosti určité vzorce chování, které je brzdí dál v životě v roli mužů. Častokrát pak spadají do tzv. syndromu milého hodného kluka. To muže oslabuje a nedovedou se prosadit v práci, ve vztahu. Přepni se do hustého muže, lídra společnosti, a žij život naplno!

 • Nakopni svůj tesťák nade všechny meze!

  Více mužnosti, více chlapskosti. Větší tah na branku. Více síly a výdrže. Zažiješ prožitková cvičení i praktické cviky „na doma“. Uzemňující techniky, které ti vrátí pevnou půdu pod nohama a nastartují růst svalů.

 • Posuň své limity a ovládni element OHNĚ!

  Psychická i fyzická rovnováha je důležitá. Nemít z věcí strach taky! A tak se muži posouvali již po tisíciletí výzvami. Okusíš tak sílu ohně a jak z něho mít skvělého kamaráda a přítele! Nasaj jeho vnitřní sílu!

 • Doplnění přechodových stádií ve vývoji muže

  Každý muž má v životě několik klíčových stádií, které když přeskočí nebo nejsou zažity úplně, nemůže být tím pravým muže. Pojďme pokročit dál a proměnit se v moudré a opravdové muže s dobrým srdcem a vnitřní silou uspět!

 • Zúčastníš se mužského kruhu a otevřeš své srdce

  Řešíš cokoliv ve svém životě? A rád bys znal upřímný názor dalších mužů a jejich zkušenosti? Jeden „starší“ muž vede kruh a dohlíží, abychom mluvili více ze srdce a méně myslí. Vytváří bezpečné prostředí, díky kterému máš jedinečnou šanci vyřešit to, co tě dlouho trápí či řešíš.

 • Staň se VÝJIMEČNÝM MILENCEM

  Techniky sexuálního kung-fu znají taoističtí mniši už několik tisíc let. Pevná erekce. Oddálení ejakulace. Mohutný extatický orgazmus. Nauč se, co téměř nikdo v ČR nezná a získej 1000 plusových bodů navíc!

Já si z tohoto kurzu odnáším poznatek, že jsem schopen opustit svoji komfortní zónu a že je to do určitý míry obrovskej zážitek. Že neúspěchy, které jsem do teď v životě prožil a měl, jsou způsobeny tím, že jsem si nedovolil sám být šťastný a úspěšný. A že můj úspěch a štěstí ze života záleží jen na mně a na přístupu ke svému životu. Dokážu v podstatě všechno, co budu chtít a jedinou překážkou jsem vlastně já sám.

Ladislav Fídr
Ladislav Fídr

PŘIJEĎ NA SVŮJ VÝCVIK, ZDE JSOU DETAILY:

Termín konání tématu
OHEŇ, ŽENY a SEX:
6. - 8. dubna 2018

(PÁ 14:00 až NE 18:00)

Místo konání:
Skalka 22 u Doks, Doksy
(poblíž Máchova jezera)
(ubytování zajištěno)

Kurzovné: 14 990 Kč
Tato cena dnes neplatíí.

Dnes činí záloha jen 3990 Kč s promo kódem "DAREK".
Na místě pak doplatek 4490 Kč.
Příspěvek na ubytování 640 Kč.

TIP: Pokud se přihlásíš s novým kamarádem co tu nikdy nebyl, oba máte 10% slevu. Přivedeš-li 2 nové kamarády zároveň, máte všichni 20% slevu.

Podrobné informace o kurzu a co si vzít s sebou ti přijdou emailem týden před začátkem kurzu. Nyní vyplň prosím níže přihlášku a uhraď zálohu a můžeš se začít těšit na silný zážitek v životě.

ROZHODNÝ MUŽ KONÁ AKCI. VYPLŇ TEĎ A ZAČNI SE TĚŠIT!

ZÍSKEJ V SOBĚ ZKUŠENOSTI A PRAXI. POZNEJ SÍLU MUŽSKÉ ENERGIE.

Přihlášení na trénink Mužská Energie - "ŽENY - OHEŇ - SEXUALITA":

 • Změna termínu, času a místa vyhrazena. Storno možné do 6 týdnů před tréninkem, změna jména možná do 48h před tréninkem. Děkuji za pochopení.
shadow-ornament

Kurz mě velmi obohatil. Pochopil jsem, že veškeré utrpení musíme přijmout. Nejlepší témata byly pro mě velký tah, předehra před milováním, jak mít hlubší sex s partnerkou, čakrová meditace.

- Václav Pawlica
Radek Karban, kouč osobního rozvoje

Je mi ctí být TVÝM PRŮVODCEM v tomto mužském speciálu. Čeká tě spousta nových zážitků a technik, které ti SKOKOVĚ ZVÝŠÍ tvou mužskou sílu, energii a polaritu. Účinek a dopad ti pak už zůstane. Těším se na to! P.S. Postarám se o to, aby tyto tři dny byly tvou NEJLEPŠÍ INVESTICÍ za poslední léta. Brzy Tě překvapí, jak moc se dá intenzivní formou stihnout a jak mocný to bude mít dopad pro TVŮJ ŽIVOT.Radek_Karban

Radek Karban, kouč osobního rozvoje

Co říkají ti, kteří absolvovali kurz Mužská Energie I./II./III.?

Určitě doporučuji každému, kdo se chce posunout dál v jakékoliv oblasti.

Petr Kratochvíl

Ukázalo mi to, kde všude mám rezervy. Na čem můžu pracovat a hodně technik bylo dost intenzivních a hlubokých. Skvělá zkušenost!

Petr Smetana

Poznal jsem kolektiv bezvadných lidí, kteří jsou na sobě ochotni pracovat. Poznal jsem více sebe a muže obecně. Rozproudil jsem v sobě svou mužnou sílu a nabral novou energii. Skvěle jsem si pročistil hlavu. Hodnotím známkou 1.

Filip Šrankota

Dal mi pocit mého souladu těla a energie, která se dá skvěle prožívat a používat každý den po zbytek mého života. Ta síla, která do mě vstoupila je tak neskutečně příjemná a dává mi pocit opravdového mužství!

Ladislav Vávra

Zažil jsem velmi intenzivní a fyzicky náročné dva dny, téměr bez pauz. Vyzkoušel jsem si techniky jak zůstat ve vyšší energetické hladině a jak "dobít baterky" za krátký čas.

Tomáš Novotný

Byl jsem velice překvapen, že jsem dokázal přejít rozbité sklo na boso. Úplně jsem se otevřel a hovořil o citlivých tématech. Získal jsem zpětnou vazbu na čem mám zapracovat a na co se zaměřit.

Václav Pawlica

Byl to skvělý zážitek. Dozvěděl jsem se nové věci a rozšířil obzory. Také jsem se dozvěděl v čem mám mezery o kterých jsem netušil. Radek je otevřen a velmi dobře se s ním o čemkoliv mluví.

Pavel Slavíček

Bylo to dost zajímavé, dozvěděl jsem se hodně zajímavé věci a poznatky, zkušenost a praxi. Byly to nečekané a zajímavé věci o sexu, praxi - bylo to super!

Martin Macůrek

Vyzkoušel jsem si věci nové, které jen tak někde nevyzkouším. V některých technikách výborný prožitek.

T. Nikodým

Poznal jsem skvělou partu lidí. Totálně mě to nabilo.

Zdeněk Černý

Sexuální energie = životní energie, veškerá únava byla okamžitě pryč. Ani po dvou intenzivních dnech necítím žádnou únavu. Kurzy mužské energie mohu všem vřele doporučit!

Jan Hušák

Kurz počas prvého dňa priniesol techniky rozprúdenia seuálnej energie pre mužov. Druhí deň sa sústredil na problematiku žien a seuálnej manipulácie s nimi. Každopádne zaujímavé. 🙂 Vďaka

Martin

14Když jsem sem přišel na tento kurz, tak jsem si říkal, co bych tady od toho dlouhodobě očekával. I když jsem nebyl ze začátku úplně přesvědčený o tom, že tady je to pro mě, že jsem tady schopnej najít, co by mě zajímalo, tak jsem po polovičce tohodle toho kurzu najednou zjistil, co je to mužská síla. Jak si na ní vždycky vzpomenout. Protože ona nebude v nikom, kdo si ji sám nevyvolá, každý si ji musí sám zažít. Což tady ty úkoly k tomu různě vedly. A pak už je jednoduchý v konkrétní situaci si říct 'Jo, tohle to je to, co chci a vím čím to prorazit.'

Vojtěch Král podnikatel

„ Je toho ve vás víc, než by se mohlo zdát, a sami to dobře víte. Dokážete milovat hlouběji, než vám vztahy umožňují. Jste mnohem schopnější, než nasvědčuje vaše zaměstnání. V hloubi své bytosti jste nekoneční, tvořiví, neomezení…“ - David Deida, světový autor knih osobního rozvoje